Návrhy obnovy zahrady

Jistě jste se sami nejednou dostali do situace, kdy bylo nutné řešit kompromis mezi ideální představou koncepce vaší zahrady a skutečným časem možným k její realizaci a údržbě. Určitě vám na okolí vašeho domu velmi záleží a snažíte se s ním pracovat. Zahrada vás skutečně dokáže pohltit, zvláště v sezonním období na jaře je třeba provést mnoho úprav, je ideální čas pro výsadbu nových rostlin, je třeba neustále pracovat s celým projektem.

Pomůžeme, poradíme, doporučíme

Zahrada by měla pro vás být místem, kde se budete cítit uvolněně, načerpáte nové síly. Nenechte se vyčerpat prací s náročnou údržbou nebo obnovou. Rádi vám nabídneme pomocnou ruku. Budeme postupovat v obnově zahrady přesně podle vašich záměrů. Dokážeme vám doporučit jednotlivé kroky tak, aby na sebe co nejlépe navazovaly, napomohly rychlému efektu a oživení již stávající výsadby a pro vás byly časově co nejméně náročné. Samozřejmě můžeme za vás převzít i kompletní realizaci obnovy. Nebo můžeme vypracovat pouze pečlivý plán s doporučením rostlin, jejich umístění a následné údržby.

Můžeme vám rovněž posloužit jako inspirace. V naší galerii jistě najdete mnoho dokončených zajímavých projektů. Při realizaci obnovy zahrady je ideální příležitost nejen oživit a dodat novou energii a prostor starším rostlinám, ale i vhodně začlenit nové prvky. Pohrát si s aktuální užitností ploch, použít nové okrasné kameny, keře, stromy. Můžete si naplánovat místo pro grilování, společné setkávání s rodinou. Místo pro odpočinek v klidu nebo naopak místo pro rekreační sport. Zelená plocha vám dává nespočet možností jak trávit volný čas podle svého. My vám pomůžeme dosáhnout ideální podoby.