Návrhy rodinných zahrad, reprezentativních výsadeb u hotelů, pensionů i sídel firem

Na prvním dojmu vždy velmi záleží. Prvním dojmem vašeho domu, hotelu nebo firmy je pak vaše zahrada nebo obklopující pozemek. Současné trendy nás velmi rozumně vracejí zpět do náruče zeleně a přírody. Více a více využíváme aktivní zelené plochy a úpravy okolí i u komerčních prostor. Více lidí se odklání od bydlení v bytové zástavbě a buduje své domovy a zahrady. Věříme, že tento moderní směr se nám všem může jedině vyplatit.

S letitou zkušeností vám můžeme navrhnout a ve finále i realizovat jakoukoli representativní výsadbu u vašeho hotelu, pensionu. Vaši hosté budou vnímat zázemí hotelu mnohem lépe. Budou se lépe cítit. Využijí nejen služeb sjednaného pokoje a restaurace, ale využijí i zón s živou výsadbou. Zapamatují si vás a budou se k vám vracet pro onen příjemný pocit skutečné relaxace. V rámci výsadby můžeme navrhnout a zakomponovat i místa vhodná pro rodiny s dětmi. Projekt perfektně zasadíme do okolí, aby nevyčníval, ale naopak váš hotel podtrhl.

Firemní kultura v zeleni

Stejně snadno můžeme pomoci dobře zapůsobit i vaší společnosti. Firemní kultura by neměla být omezena jen prostorem kanceláře, vhodně volenými firemními barvami a zařízením uvnitř. Již při příchodu k vám budou klienti naladěni, okouzleni příjemným venkovním prostředím a to se pak samozřejmě odrazí i na průběhu samotného jednání. Zelené okolí jistě přivítají a ocení i vaši zaměstnanci, kteří tak mohou využívat relaxačních zón v době přestávek.

Nebojte se být výjimeční. Rádi vám dodáme inspiraci, vyslechneme si vaše představy a ty naplníme do ideální formy.

Postaráme se o:

  • kompletní projekt,
  • realizaci,
  • následnou údržbu.

To vše v míře, která je vám nejbližší. Pomůžeme vám dobře zapůsobit a hlavně zvýšit kvalitu životního prostředí vašich rodin, hostů i klientů.