Projekty a úpravy zahrad

Na prvním místě je vždy a především představa našeho klienta. V rámci první plánované schůzky je třeba si navzájem vyhradit dostatek času, abychom mohli co nejlépe a do největších podrobností vyslechnout vaše přání. Teprve pak můžeme vstoupit do diskuze jako partner. Doporučíme vhodné rostliny, stromy i keře. Zohledníme kvalitu půdy, terén i celkový dojem plánovaného projektu. Neméně důležitá je i náročnost údržby. V rámci nezávazné konzultace se však nebojíme doporučit i malé odchylky od původního plánu, které se však mohou v následujících letech projevit jako vhodnější varianta. Vy máte své představy, my uděláme maximum pro jejich realizaci.

Plánujeme pro vás i dlouhodobě

Rekonstrukce bytu, například, vyžaduje pečlivé plánování. Ve výsledku však vše zůstává ve stejných rozměrech a na stejných místech. Základní projekt zahrady je oproti tomu velmi specifická a ve své podstatě nikdy nekončící záležitost. Zahrada je živoucí organismus a v průběhu času se neustále mění, roste, pne se. Je velmi důležité správně načasovat ideální osazení keři i stromy v závislosti na ročním období. Některé rostliny jsou pro pěstování extrémně náročné, jiné je zas třeba vhodně zkombinovat druhově. Nechceme, abyste po letech cítili zklamání nebo plánovali novou úpravu. Každý projekt chápeme v dlouhodobém horizontu. Snažíme se jej rozvrstvit tak, aby v každém období působil kompaktně. Začleňujeme jednotlivé rostliny a okrasné prvky postupně. Snažíme se předjímat další vývoj samotné zahrady i možnosti jejího využití vámi. Stejně přistupujeme i k úpravě zahrad. Věříme, že i méně ošetřovaná nebo opomíjená zahrada může v několika málo odborně vedených krocích rozkvést a přinést krásný estetický pohled svému majiteli. Umíme najít a využít potenciál již vzrostlých stromů a keřů. Rozhodně není vždy nutné kompletně celý prostor vyčistit a začít od základů. Navrhneme vám ideální kombinace původních prvků s novými, podpoříme to dobré a krásné.

Všude dobře, na zahradě nejlépe

Věříme, že každý dům by měl být obklopený oázou zeleně. Zahrada by měla vytvářet místa klidu, místa pro příjemné trávení volného času, setkávání s přáteli i rodinou. Užívejte si krásné místo v náruči přírody. Rádi vám podáme pomocnou ruku při vybudování takového místa a postaráme se i o pravidelné úpravy.