Sečení zelených ploch

Podoba zatravněných ploch jednoznačně závisí na četnosti a kvalitě pravidelného sečení. Trávník, kterému je věnována dostatečná závlaha a pravidelná údržba, vaši péči velmi rychle ocení. Porost zhoustne, zamezíte vzniku vysušených žlutých ploch. Nejen pro oko, ale i na došlápnutí se promění v měkoučký mechový koberec.

Většina majitelů zahrad nemá z pochopitelných důvodů časové možnosti se natolik věnovat travnatým plochám. Rádi vám v tomto směru nabídneme velmi kvalitní a pravidelnou údržbu. I z časového hlediska se vám naprosto přizpůsobíme. Můžeme se postarat o váš trávník po dobu vaší nepřítomnosti, abyste nebyli rušení hlukem sekacího zařízení nebo naopak pro váš klid a dohled nad postupem můžeme práci odvést za vaší přítomnosti.

Plný servis sečení

Postaráme se kompletně o celý servis. Není třeba se vybavovat vlastními nástroji. V našem technickém zázemí je ideální sestava vybavení pro sečení jakékoli plochy a v jakémkoli terénu. Zajistíme pro vás posečení základní plochy sekačkou, obsekání hůře přístupných míst ručním nástrojem. Díky dostatečnému technickému vybavení nám nečiní potíže práce v členitém prostoru a bezpečně se postaráme i o plochy záměrně osazené drobnějšími rostlinami bez jejich poškození.

Maximálně se přizpůsobíme vám. Četnost sečení, doba, zpracovávaná plocha ? vše je pouze na dohodě s vámi. Užijte si vaši zahradu pro relaxaci a příjemné setkávání s vaší rodinou a přáteli. Práci s pravidelnou údržbou nechte na nás.